Aktivnosti na izradi uredbe o načinu i postupku provođenja mjera zaštite i vršenja prijevoza i prijenosa gotovog novca, vrijednosnih papira i dragocijenosti (Službene novine FBiH; broj 76/15)

Obzirom da su u toku aktivnosti na izradi uredbe o načinu i postupku provođenja mjera zaštite i vršenja prijevoza i prijenosa gotovog novca, vrijednosnih papira i dragocijenosti (Službene novine FBiH; broj 76/15), Komora agencija i unutrašnjih službi za zaštitu ljudi i imovine dostavlja na uvid svim zainteresovanim licima koji djeluju na polju zaštite ljudi i imovine posljednji nacrt pomenute Uredbe kako bi prema Komori uputili eventualno svoja mišljenja, prijedloge i sugestije koje će Komora objediniti i uputiti dopis prema Federalnom ministarstvu unutrašnjih poslova najkasnije do 07.10.2019.godine, da FMUP razmotri prijedloge i eventualno ih uvrsti u konačnu verziju uredbe o načinu i postupku provođenja mjera zaštite i vršenja prijevoza i prijenosa gotovog novca, vrijednosnih papira i dragocijenosti (Službene novine FBiH; broj 76/15).

Radna verzija Uredbe nalazi se na web stranici Federalnog ministarstva unutrašnjih poslova www.fmup.gov.ba u rubrici Propisi – Uredbe ili na linku